Skip to main content

Od momentu upadłości nie jest możliwe dochodzenie roszczeń pieniężnych na drodze postępowania sądowego. Jedyną drogą zaspokojenia wierzytelności pozostaje postępowanie upadłościowe. Konieczne jest więc zgłoszenie wierzytelności w postępowaniu upadłościowym.

Bank nie może być już pozwany w postępowaniu sądowym. Co bardzo ważne zgłosić swoją wierzytelność powinny zarówno osoby, które uzyskały korzystne wyroki (np. unieważniające umowy kredytu), jak też ci kredytobiorcy, którzy dotychczas nie zdecydowali się pozywać banku. Wraz ze zgłoszeniem wierzytelności należy także zgłosić zarzut potrącenia.

Nasza kancelaria oferuje pomoc prawną dla frankowiczów w ramach trwającego postępowania upadłościowego. W skład zespołu naszej kancelarii wchodzą prawnicy mający uprawnienia doradców restrukturyzacyunych (świadczących profesjonalne usługi w ramach prawa upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego). Doświadczenie zawodowe zdobywali uczestnicząc m. in. w jednym z największych w historii Polski postępowań upadłościowych.

Korzystając z oferty naszej kancelarii zyskujesz:

  • Bezpłatną analizę umowy.
  • Pomoc prawną specjalistów z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, posiadających wieloletnie doświadczenie w sporach frankowych z bankami, obejmujące reprezentację kilkuset klientów.
  • Przygotujemy za Ciebie wszystkie dokumenty oraz zgłosimy syndykowi Twoją wierzytelność.
  • Kompleksową reprezentację w ramach postępowania upadłościowego od zgłoszenia wierzytelności do zakończenia postępowania upadłościowego.

Nasi specjaliści w tej dziedzinie prawa

Radca prawny

Adam Zelent

501 342 989

[email protected]

Nasz adres:

ul. Artura Grottgera 9/3, 80-311 Gdańsk

Do nas można dojechać

samochodem:

ustaw w nawigacji parking przy ul. Artura Grottgera 9

transportem publicznym:

Tramwajem 6 lub 12 do przystanku Tetmajera 01

SKM do przystanku Przymorze-Uniwersitet